Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

informacja o projekcie

Koszykarki GTS Karol WARBUD Rotmanka wygrały kolejny mecz w lidze "żaczek" w ramach rozgrywek Pomorskiego Okręgowego Związku Koszykówki, przy głośnym dopingu m.in. Magdaleny Kołodziejczak, wójt gminy Pruszcz Gdański.

Po zwycięstwach nad drużynami z Sopotu, Gdyni i Starogardu Gdańskiego, tym razem przeciwnikiem zawodniczek GTS był zespół Młode Lwy Gdańsk.

Mecz od początku układał się po myśli koszykarek z Rotmanki. Szczelna obrona GTS-u pozwoliła na spokojną grę w ataku. O dobrej grze w obronie gospodyń może świadczyć fakt, że po 30 minutach spotkania straciły tylko 18 punktów. Ostatnie 10 minut to już gra wszystkich zawodniczek i duża rotacja w składach zastosowana przez obu trenerów.

Wynik: GTS Karol Warbud Rotmanka - Młode Lwy Gdańsk 62:36 (13:6, 14:5, 25:7, 10:18)

W meczu zagrały i punkty zdobyły: Liliana Kiełkiewicz -15, Kaja Pastuszyńska - 9, Patrycja Kisielewska i Katarzyna Płotka - po 8, Natalia Kowalczyk, Nina Kaźmierczak i Patrycja Żak - po 6, Klaudia Tao Anh i Magdalena Senko - po 2, Aleksandra Droździk, Julia Terlikowska i Julia Pokojska - bez punktu.

Trenerzy: Roman Pawłowski, Marek Gotartowski.