Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

informacja o projekcie

Prezenujemy wyniki 10 kolejki rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

• Straszyn - Wiślinka 3:2 (19:25, 19:25, 25:22, 25:20, 15:13)

Mecz stał na wysokim poziomie i sytuacja zmieniała się jak kalejdoskopie. Pierwszy set Straszyn zaczął nerwowo, popełniając wiele błędów i tak zostało do końca tej części spotkania. W drugim secie sytuacja się odwróciła i Straszyn zaczął grać bardzo dobrze, prowadził już nawet 8:1. Jednak rozprężenie w szeregach gospodarzy i konsekwentna gra Wiślinki spowodowała, że goście wygrali również tego seta. Po tak niefortunnie przegranym secie, morale gospodarzy bardzo podupadło i trzeciego seta zaczęli od wyniku 0:7. Wszystko wskazywało na to, że mecz skończy się wynikiem 0:3. Jednak tym razem Straszyn się odrodził i wygrał tego seta. W kolejnym prowadzenie zmieniało się kilkakrotnie i ostatecznie gospodarze wygrali, doprowadzając do tie-breaku. Ostatni set przebiegł podobnie jak czwarty i zakończył się zwycięstwem Straszyna 15:13.

• SALUS Łęgowo - Bystra 2:3 (25:17, 22:25, 22:25, 25:19, 14:16)

Wielki rewanż drużyny Bystrej. Po porażce u siebie 0:3, po niezwykle zaciętym i emocjonującym meczu drużyna gości wygrała 3:2.

• KS Traugutt Pruszcz Gd. - Rotmanka 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

Niestety drużyna gości nie skompletowała składu i musiała oddać mecz walkowerem.