Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

informacja o projekcie

Zawodnicy sekcji tenisa stołowego klubu Luks Straszyn zdobyli kolejne medale podczas mistrzostw województwa pomorskiego w tenisie stołowym w kategorii młodzików. Turniej mistrzowski rozegrany został w Kwidzynie, w sobotę, 30 kwietnia 2016 r.

ping30.04.2016Adam Rudo wywalczył tytuł indywidualnego wicemistrza województwa, wygrał cztery pojedynki i dopiero w finale nieznacznie uległ Patrykowi Kwiatkowskiemu z Kwidzyna.

Wraz z Krzysztofem Dziewulskim wywalczyli brązowy medal w grach podwójnych. Indywidualnie Dziewulski uplasował się na piątym miejscu. Dobry turniej rozegrał również Lucjan Graban, zajmując w grze podwójnej miejsce 5-8. W zawodach swą optymalną formę pokazała Zofia Szlufik. Indywidualnie wygrała turniej pocieszenia, zajmując ostatecznie dziewiątą lokatę. W grze podwójnej uplasowała się na pozycji 5-8.