Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Publikujemy wyniki meczów rozegranych w ramach piątej kolejki Amatroskiej Ligi Piłki Siatkowej.

• KS Wiślinka - Bystra 0:3 (31:33, 23:25, 22:25). Mecz był bardzo wyrównany - oby więcej takich spotkań.
  • Rotmanka – KS Traugutt 0:3 ( 24:26, 18:25, 16:25) po walce w pierwszym secie zawodnicy nie dali rady faworytowi ligi z Pruszcza Gdańskiego.
  • KS Gminny Mix – Straszyn 3:1 (-21, +21, +18, +20).

W pierwszym secie, w eksperymentalnym ustawieniu i mimo braku nominalnych środkowych, Straszyn podjął walkę i doprowadził do zwycięstwa, w zasadzie kontrolując set od początku do końca, choć MIX-owi udało się doprowadzić w pewnym momencie do wyrównania 18:18.

W kolejnych setach udało się wyeliminować błędy w obronie i zaczęła funkcjonować najgroźniejsza broń MIX-a - środek oraz niezawodny Michał Drewko w serwisie. Kolejne sety to już kontrolowane prowadzenie gry i obyło się bez niespodzianki.