Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Grafika z logo Kultura tutaj i napisami: Mała wielka sztuka 24.06-30.09 2022 Galeria Na Piętrze i rysunkiem przedstawiającym czarnego pawiana na niebieskim tle

Dzisiejszego popołudnia zapraszamy do galerii młodych twórców Na Piętrze. O godz. 18:00 rozpocznie się tu wernisaż pod hasłem „Mała wielka sztuka”. Będzie to jednocześnie podsumowanie kilkumiesięcznej pracy uczestników warsztatów edukacji artystycznej, realizowanych w naszej pracowni plastycznej pod kierunkiem instruktorek Agnieszki Michalczyk i Anny Pieńkowskiej.

W OKSiBP Cieplewo trwa cykl otwartych spotkań podsumowujących sezon edukacji artystycznej 2021/2022 w poszczególnych sekcjach: tanecznych, muzycznych i plastycznych.

Na naszej scenie w sali kinowo-teatralnej swoje umiejętności zaprezentowali już podopieczni Grzegorza Kusio, instruktora gry na instrumentach klawiszowych, i Anny Kopczyk - instruktorki tańca.

Tym razem kolej na pokazanie dorobku młodych plastyków. Ekspozycję będzie można podziwiać do 30 września br. w godzinach pracy ośrodka. Wstęp wolny - serdecznie zapraszamy na wernisaż i do oglądania wystawy.

 

Grafika: Grzegorz Haasa (OKSiBP)