Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

informacja o projekcie

Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu "orłów" rocznik 2003 wreszcie się udało i Szkółka Piłkarska Straszyn odniosła zwycięstwo, pokonując rywali z Uczniowskiego Klubu Sportowego Reda.

Do przerwy był wynik bezbramkowy. Na początku drugiej połowy straszynianie stracili bramkę, jednak świetny tego dnia Marcel "Makrel" Niepsuj umieścił piłkę w bramce przeciwników, wyrównując na 1:1 po rzucie rożnym! "Nasi" poszli za ciosem i chwilę później najlepszy na boisku Bartek "Pino" Ćwiek strzelił na 2:1. Emocji nie mogło jednak zabraknąć, w związku z czym wpadła bramka wyrównująca, i gdy wszyscy myśleli, że Marcel Niepsuj nie ma już sił, zawodnik wrócił na boisko i wykonał piękny strzał z pierwszej piłki, strzelając zwycięską bramkę!
Po meczu zawodnicy podziękowali rodzicom, kibicom oraz kontuzjowanemu koledze, Przemkowi, który noc musiał spędzić w szpitalu na obserwacji.